Skip to content

Budynek do którego będzie dobudowana część mieszkalna  znajduje się w Lądku-Zdroju przy ul. Kłodzkiej 33 na działce nr 294/1 o powierzchni 4600 m2. Budynek ujęty jest w wykazie zabytków architektury i budownictwa. Jest wzniesiony w technologii tradycyjnej jako obiekt wolnostojący. Posiada dwie pełne kondygnacje nadziemne, podpiwniczenie pełne oraz poddasze użytkowe. Budynek ten został ocieplony i rozbudowano go o nową klatkę schodową, która zastąpiła starą klatkę nie spełniającą aktualnych standardów.

APARTAMENTY

Na poziomie piwnicy, będą znajdować się pomieszczenia piwniczne oraz 8 garaży o powierzchni około 20m2 . Na kondygnacjach nadziemnych będą urządzone apartamenty mieszkalne.

Każdy z poziomów: parter, piętro oraz poddasze zawierać będzie 4 apartamenty mieszkalne. Ich rozkład oraz powierzchnie szczegółowo opisują rysunki architektoniczne.

Projekt koncepcyjny zakłada możliwość urządzenia również innej niż przedstawiona struktury apartamentów, zależnie od potrzeb w ramach podstawowego rzutu budynku.